Yayınağımız, Yeniçağ Gazetesi’nde makale konusu oldu…

Aziz Dostlarımız,

“Daha yaşanabilir bir dünyâ” ve “daha mutlu, huzurlu, müreffeh bir Türkiye’nin inşâı” ülküsüne katkı sağlamak amacıyla, “birkaç inanmış adam”ın himmet ve gayretleriyle kısa bir süre önce ihdas edilen yayınağımız için dostlarımızdan aldığımız müspet/yüreklendirici değerlendirmeler, bizleri gururlandırıyor, şevkimizi ve heyecânımızı daha da artırıyor. Bu çerçevede, “yapıcı” eleştirilerden de fazlasıyla yararlandığımızı ifâde etmek isteriz.

Takdir edilmek, gerçekten güzel, hoş bir duygu. Büyükler “mârifet iltifata tâbidir” derlerdi. Elhak, doğrudur. Bilhassa, maddî çıkar gözetilmeksizin yapılan işlerde, “doğru yolda olduğunu hissettiren” tavırlar, insana güç veriyor. Çekilen sıkıntılar unutuluyor; yeniden doğmuşçasına, daha iyi ve güzel işler yapma arzusunu kamçılıyor.

Nitekim,  Yeniçağ Gazetemizin bugünkü nüshasında (28.01.2016), kıymetli edibimiz Mevlüt Uluğtekin YILMAZ Bey’in “kirmizilar.com” yayınağımız ile ilgili olarak kaleme almış olduğu, fazlasıyla mültefit ve müteveccih makale, bizleri ziyâdesiyle sevindirdi. İleride daha güzel ve hayırlı teşebbüsler için teşvik edici nitelikteki bu makalesinden ötürü kıymetli edibimize teşekkürlerimizi sunuyor, mutluluğumuzu sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Okuyucularım, Kırmızılar ve Terörist seviciler…

Mevlüt Uluğtekin YILMAZ

http://www.yenicaggazetesi.com.tr/okuyucularim-kirmizilar-ve-terorist-seviciler-37032yy.htm

 

 

 

 

Yazar
Kırmızılar

Bu websitesinde farkı kaynaklardan derlenen içerikler yayınlanmakta olup tüm hakları sahiplerinindir. Sitedeki içerikler atıf gösterilerek kaynak olarak kullanlabilir. Yazıların yasal sorumluluğu yazara aittir. Tüm Hakları Saklıdır. Kırmızlar® 2010 - 2024

medyagen